Kampioenenoverzicht 2019 - Sportprijs Utrecht

Hieronder een overzicht van de Utrechtse sportkampioenen * van 2019 verdeeld in WKEKInternationaalNKoverige en Utrechtse team prestaties.
Al deze sporters maken kans op de titel Sportvrouw, Sportman, Sporttalent en Sportploeg van 2019.

*sporters wonend of sportend in Utrecht (zie ook reglement)

Kampioenenoverzicht 2019

NaamSportPrestatie
Esther Bouman-Wammesschaatsen2e WK masters allround
Lisa Bunschotenparasnowboarden1e WK banked slalom
1e WK cross
Jos van Emdenwielrennen1e WK
Ilias Ennahachi kickboksen1e WK (60 kg)
1e WK One Championship
Pieter Gerritsennaginata2e WK
Rick van Hemertschaatsen1e WK masters sprint
1e WK masters allround
Inge Janssenroeien3e WK
Evelien van der Kistschaatsen3e WK masters sprint
3e WK masters allround
Bram Steenaartshorttrack2e WK junioren relay
Femke van de Vlietroeien2e WK U23 lichte dames dubbeltwee
Joren Zandstranaginata2e WK
NaamSportPrestatie
Lars Balkhockey3e EK
Bram van Battumhockey3e jeugd EK
Ronald Goorbridge1e jeugd EK aspiranten U 21
Xavier Friesenbridge1e jeugd EK aspiranten U 21
Jonas de Geushockey3e EK
Dieter Goudzwaardbridge1e jeugd EK aspiranten U 21
Daan de Groottriathlon1e EK triathlon
Jip Janssenhockey3e EK
Inge Janssenroeien2e EK dubbelvier
Bjorn Kellermanhockey3e EK
Tosca Kettlerroeien1e Europees studenten kampioenschap LW4X
Josine Koninghockey1e EK
Silas Lagemanhockey3e jeugd EK
Brandon Lansinkkarate1e EK Kenpo Karate Teamfighting
Ryan Lansinkkarate1e EK Kenpo Karate Fighting
1e Kenpo Karate Teamfighting
2e Kenpo Karate Self Defence
2e Karate Creative Kata
2e Kenpo Karate Teamkata
3e Kenpo Karate Forms
Joan Lintmeijerroeien1e Europees studenten kampioenschap LW4X
Jonna van Mourikroeien1e Europees studenten kampioenschap LW4X
1e Europees studenten kampioenschap LW2X
Oscar Nijssenbridge1e jeugd EK aspiranten U 21
Keet Oldenbeuvingskateboarden1e EK
Diede van Oorschotshorttrack1e overall klassement junior C

Reka van Osworstelen3e EK junioren
Tom van Overbeekebridge2e jeugd EK junioren U 26
Tim van de Paverdbridge1e jeugd EK aspiranten U 21
Malou Pheninckxhockey1e EK
Dafne SchippersatletiekEK indoor 60 meter
N'Ketia Seedoatletiek2e EK onder 20 100 meter
2e EK onder 20 4x 100 meter
Bram Steenaartshorttrack2e overall klassement junior A
1e EK junioren 1000 meter junioren A
3e EK junioren 500 meter junioren A
1e EK junioren relay
Marijn Veenhockey1e EK clubkampioenschappen
1e EK
Xandra Velzeboershorttrack1e overall klassement junior B

Robin Verhagensoftbal1e EK onder 16
Derck de Vilderhockey3e jeugd EK
Esther Visserbridge3e jeugd EK meisjes U 26
Xan de Waardhockey1e EK
Ricardo Westerbeekbridge 2e jeugd EK junioren U 26
Tobias Westerveldbridge1e jeugd EK aspiranten U 21
Sander de Wijnhockey3e EK
Willemijn Wintersroeien1e Europees studenten kampioenschap LW4X
1e Europees studenten kampioenschap LW2X
NaamSportPrestatie
Polle van Arendonkschaken1e Stokes Cup
Nesin Asenovaritmische gymnastiek1e New Year Trophy benjamins 2009
Lars Balkhockey3e FIH Pro Leaque
Marijn van den Bergwielrennen1e Carpathian Couriers Race (eindklassement)
Zoe van den Bergjudo3e Matsuru Dutch Open Espoir
1e Izegem Open
Lisa Bunschotenpara snowboard3e World Cup Big White snowboardcross
1e World Cup Big White snowboardcross
1e World Cup La Molina banked slalom
1e World Cup La Molina snowboardcross
Iza van de Burgtritmische gymnastiek3e New Year Trophy pre junioren 2008
Didier Dijkstrakunstschaatsen1e Ice Talent Trophy
Jos van Emdenwielrennen1e Binche-Chimay-Binche
1e proloog ZLM tour
1e Chrono de Nations
Bloeme Gartzkarate3e Dutch Open
Johnathan Gefferiejudo3e Antwerp Open
Dagmar Geneewaterpolo1e Europacup finale
Lars van de Haarveldrijden2e Brico Cross Hulst
3e veldrit van Pels
2e Superprestige Gavere
Irene Heslingjudo3e Matsuru Dutch Open Espoir
Tom Hofkershorttrack2e 500 meter Starclass Bergamo
Kay Huismanshorttrack3e overall klassement Starclass Bergamo
Inge Janssenroeien2e Wereldbeker Plovdiv dubbelvier
Jip Janssenhockey3e Pro Leaque
Elfi de Jongroeien3e Wereldbeker Rotterdam
PR3 Mix4+ (para)
Bjorn Kellermanhockey3e FIH Pro Leaque
Josine Koninghockey1e FIH Pro Leaque
Ryan Lansinkkarate1e Open Belgische kampioenschappen Karate Fighting
3e Open Belgische kampioenschappen Karate Forms
1e Wolfpack Cup Wapen Forms
2e Wolfpack Cup Karate Fighting
3e Wolfpack Cup Karate Forms
Monica Lanzroeien2e Wereldbeker Rotterdam W8+ B- finale
Sander Looyjudo2e Matsuru Dutch Open Espoir
2e Antwerp open
Romy Meekersgolf1e European Nations Cup
2e Irish Amateur
Babs Mekenkampjudo3e Matsuru Dutch open Espoir
3e Izegem Open
Diede van Oorschotshorttrack1e Europese Star Class Competition junioren C
Malou Pheninckxhockey1e FIH Pro Leaque
Yael Prengersshorttrack3e EYOF 3000 m. relay
Yentel Risonjudo1e Antwerp Open
Dean Roestenburgkarate3e Benelux Open kumite
Jaap Ruttenjapanse vechtkunst1e Takeda Ryu Aikido
1e Takeda Ryu Iaido
1e Takeda Ryu overall
Esme Scherrenbergjudo3e Matsuru Dutch Open Espoir
3e Antwerp Open
Dafne Schippersatletiek2e indoor meeting Karlsruhe 60 meter
1e 100 meter International Flanders Athletics Meeting
1e 200 meter International Flanders Athletics Meeting
3e Diamond Leaque Stockholm 200 meter
1e FBK games 100 meter
1e Diamond Leaque Oslo 200 meter
1e Diamond Leaque Lausanne 4x 100 meter
3e Diamond League Monaco 200 meter
3e Diamond Leaque Parijs 100 meter
Kobe Smeetsschaken1e Stokes Cup
Bram Steenaartshorttrack3e overall klassement Starclass Bergamo
1e 500 meter Starclass Bergamo
2e Shanghai Trophy relay
Marcel Sterkenburgworstelen1e Frankfurt aan de Oder junioren
Tyrone Sterkenburgworstelen2e Frankfurt aan de Oder junioren
Floris Sujeckikarate2e Coupe Milon
2e Reykjavik International Games
3e Open Berlin
3e Arawaza Cup
1e Tora Cup
1e Dutch Open Cadetten jongens
1e Dutch Open Team Cadetten jongens
2e Dutch Open Team junioren
Justin van Tergouwdarten2e Dutch Open koppels
Marijn Veenhockey1e FIH Pro Leaque
Michelle Velzeboershorttrack3e EYOF 1500 meter

3e EYOF 3000 m. relay
Anna Verkuilroeien3e Wereldbeker Rotterdam
lichte dubbelvier A finale
Annemaria Visotskayaritmische gymnastiek2e New Year Trophy benjamins 2010
Victoria Visotskayaritmische gymnastiek2e New Year Trophy pre junioren 2008
Anne Wernerritmische gymnastiek1e New Year Trophy pre junior 2007
Lisa Wukarate3e Rotterdam Cup kata
1e Open West Brabantse kampioenschappen Kata U16
3e Open West Brabantse kampioenschappen Kumite U16
2e Dutch Open Kata U16
Emma van Zuijlenshorttrack1e overall klassement Starclass Bergamo
NaamSportPrestatie
Kees Bakkerbridge2e NK senioren paren
Idse van Benthumshorttrack3e NK 777 meter junior C
Zoe van de Bergjudo3e NK onder 15
Zeno de Boershorttrack2e NK 500 meter junior B
3e NK 1000 meter junior B
Esther Bouman-Wammesschaatsen3e NK masters allround
Norah Jane Bronkhorstskien2e NJK Snow Star Race
Iza van de Burgtritmische gymnastiek2e NK per onderdeel zonder material pre junioren
3e NK allround pre junioren
Didier Dijkstrakunstschaatsen1e NK Advanced Novice
Jos van Emdenwielrennen1e NK tijdrijden
Jesse Fokkenroodatletiek1e NK junioren 800 meter
Esther Gijsbersshorttrack1e NK 500 meter junior A
2e NK 1000 meter junior A
2e NK 1500 meter junior A
Julia van Gilsritmische gymnastiek1e NK per onderdeel bal junioren
1e NK per onderdeel lint junioren
1e NK per onderdeel knots junioren
2e NK per onderdeel touw junioren
3e NK allround
Lars van der Haarveldrijden2e NK
Jony Heerinkatletiek1e NK cross duathlon
3e NK triathlon
Rick van Hemertschaatsen1e NK masters allround
Kaj Hendriksroeien1e NK HE2-
Irene Heslingjudo3e NK -18/ + 70 kg
Lotte Hosperzwemmen1e NK 200 meter vlinderslag
1e NK 400 meter wisselslag
Marit Kaatsinline skaten2e NK G- inline skaten 500 meter
2e NK G- inline skaten 1000 meter
Peter de Kruyffatletiek2e NK junioren verspringen
Jakob van de Kerkhofroeien1e NK HE2-
Brandon Lansinkkarate 2e NK Kenpo Karate Selfdefense
3e NK Kenpo Karate Forms
Ryan Lansinkkarate2e NK all style forms (t/m 15 jaar)
3e NK all style forms (volwassene)
2e NK all style teamfights (volwassenen)
3e NK Kenpo Karate Selfdefense
3e NK Kenpo Karate Forms
1e NK Kenpo Wapen Forms
1e NK Kenpo Creative Forms
Kellynsia Leerdamatletiek1e NK hink stap sprong (A- junioren)
1e NK junioren hink stap sprong
Polina Leonovichritmische gymnastiek3e NK allround pre junioren
Jelle Lugtenduathlon1e NK duathlon lange afstand
Bauke Meijerschaatsen3e NK masters allround
Babs Mekenkampjudo3e NK onder 15
Keet Oldenbeuvingskateboarden1e NK street
Diede van Oorschotshorttrack1e NK allround junior C
1e NK 1000 meter junior C
3e NK 777 meter junior C
Nienke Overgooratletiek3e NK junioren kogelslingeren
Selma Poutsmashorttrack2e NK 1000 meter
2e NK 1500 meter
3e NK 500 meter
3e NK 3000 meter
3e NK overall
Edwin Roetmanschaatsen1e NK masters allround
Lucian Rosapole fitness1e NK pole fitness
1e NK paalsport
Esmé Scherrenberg judo3e NK -18/ - 70 kg
Dafne Schippersatletiek1e NK indoor 60 meter
1e NK 100 meter
Ann Schoot-Uiterkampduathlon2e NK duathlon lange afstand
N'Ketia Seedoatletiek1e NK 60 meter junioren
3e NK 60 meter indoor senioren
1e NK junioren 100 meter
1e NK junioren 200 meter
3e NK 100 meter
Maria Spyroglouritmische gymnastiek3e NK per onderdeel lint junioren
Floris Sujeckikarate1e NK teams
Bram Steenaartshorttrack3e NK 500 meter junior A
3e NK 1500 meter junior A
Willem Veldpausatletiek1e NK junioren speerwerpen
Xandra Velzeboershorttrack3e NK 1000 meter
1e NK allround junior B
1e NK 1500 meter junior B
1e NK 1000 meter junior B
2e NK 500 meter junior B
Annamaria Visotskajaritmische gymnastiek2e NK per onderdeel zonder materiaal
1e NK per onderdeel hoepel
1e NK allround benjamins
Femke van de Vlietroeien1e NK lichte dames dubbeltwee
Tim de Wildatletiek1e NK junioren 2000 m steeplechase
Anne Wernerritmische gymnastiek1e NK per onderdeel hoepel pre junioren
1e NK per onderdeel knots pre junioren
3e NK per onderdeel zonder material pre junioren
1e NK allround pre junioren
Bente van Winsenskien1e NK t/m 16 jaar
Britt van Winsenskien1e NK overall dames
Yennick Wolthuizenduathlon2e NK duathlon lange afstand

VerenigingSportPrestatie
AV Phoenixatletiek1e NK estafette cross dames 1
BC Utrecht Cangeroesbasketbal1e promotie divisie
De Halter jongensworstelen3e Easter Wrestling toernooi
De Halter meisjesworstelen1e Saarland Ladies Open
1e Easter Wrestling toernooi

Domstad Devils dames 1lacrosse1e landskampioenschap
Kampong dames 1zaalhockey3e NK zaal
Kampong heren 1hockey2e landskampioenschap
RGC Eleganzaritmische gymnastiek1e NK benjamin groep
1e NK junioren groep
Tritonroeien1e Varsity
UFC Utrecht heren 1floorball1e landskampioenschap
1e Nederlande Loterij Cup
UFC Utrecht dames 1floorball1e landskampioenschap
Utrecht Dominatorsflagfootball1e NK jongens onder 15 jaar
UZSC heren 1waterpolo1e landskampioenschap
1e Supercup
UZSC masterswaterpolo1e NK masters
.

NaamSportPrestatie
Zoë van den Berg

judo1e judotoernooi Geldrop
Daniël Gefferie

judo3e judotoernooi Geldrop
Max van der Heijdenjudo2e judotoernooi Geldrop
Hugo ten Hertogschaken1e Open kampioenschap Utrecht
Zineb Hoogveldjudo2e judotoernooi Geldrop
Brandon Lansinkkarate2e Black Eagle Open All Style Fights
Ryan Lansinkkarate3e Black Eagle Open All Style Fights
Romy Meekersgolf1e European Nations Cup
Babs Mekenkampjudo1e judotoernooi Geldrop
Hugo Moritzjudo3e nationaal toernooi Beuningen
Bram Steenaartshorttrack2e KNSB series
Justin van Tergouwdarten1e kampioen eredivisie
1e kampioen superleaque hoofdklasse
1e bekerkampioen Midden Nederland
2e landelijke eredivisie kampioenschappen
Taco van Veenjudo3e judotoernooi Geldrop
Olivier Vogelaarjudo3e judotoernooi Geldrop
Lisa Wukarate1e Open Friese kampioenschappen kata en kumite
1e Bruinsma Open kata en kumite