Kampioenenoverzicht 2022 - Sportprijs Utrecht

Hieronder een overzicht van de kampioenen van 2022*, verdeeld over WK, EK, internationaal, NK,  Olympische en Paralympische Spelen, Utrechtse teamprestaties en overige. Al deze sporters maken kans op de titel Sporter, Sporttalent en Sportploeg van 2022.

*Sporters wonend of sportend in Utrecht (zie ook reglement).

Kampioenenoverzicht 2022

NAAMSPORTPRESTATIE
Laura Aartswaterpolo3e WK
Babette Backershockey1e WK Jong Oranje
Sarah Buiswaterpolo3e WK
Lisa Bunschotenparasnowboard1e WK dual banked slalom
1e WK snowboardcross
Luna Fokkehockey1e WK Jong Oranje
Lars van der Haarveldrijden2e WK veldrijden
Diede van Oorschotshorttrack3e WK junioren 1000 meter
2e WK junioren 3000 meter relay
Vivian Sevenichwaterpolo3e WK
Carlijn Tukkershockey1e WK Jong Oranje
Danique van der Veerdonkhockey1e WK Jong Oranje
Teuntje de Withockey1e WK Jong Oranje
NAAMSPORTPRESTATIE
Ana Hemmertaekwondo2e EK
Marcel Sterkenburgworstelen1e EK U23 -82 kg
Tyrone Sterkenburgworstelen3e EK U23 klasse tot 97 kg
Myrthe Veertaekwondo2e EK
NAAMSPORTPRESTATIE
Laura Aartswaterpolo1e finale FINA World Leaque
Lars Balkhockey1e Pro Leaque
Nova Bonsritmische gymnastiek1e Noorus Cup allround
1e Noorus Cup zonder materiaal
2e Noorus Cup hoepel
Daniella Boasritmische gymnastiek1e Victory Cup bal
Sarah Buiswaterpolo1e finale FINA World Leaque
Iza van de Burgtritmische gymnastiek1e Noorus Cup bal
2e Victory Cup bal
Jonas de Geushockey1e Pro Leaque
Julia van Gilsritmische gymnastiek1e Victory Cup lint
Lars van der Haarveldrijden3e wereldbekerwedstrijd Hulst
3e Krawatencross 
3e Parkcross
Jip Janssenhockey1e Pro Leaque
Polina Leonovichritmische gymnastiek2e Victory Cup bal
Omar Mezrauikarate3e Dusseldorf Open
Sam van Kesterenritmische gymnastiek3e Victory Cup lint
Anastasia Kiselevaritmische gymnastiek2e Noorus Cup allround
1e Noorus Cup hoepel
Diede van Oorschotshorttrack1e Junior Challenge Budapest allround
Terrance Pietershockey1e Pro Leaque
Rianna Prinsroeien1e Hügelregatta Essen
Damesch 2-
Anita Sentsovaritmische gymnastiek2e Victory Cup zm
3e Victory Cup knots
Estella Topakritmische gymnastiek1e Victory Cup zm
Minh Hue Tranritmische gymnastiek2e Victory Cup senioren B hoepel
Lis Veroudenroeien1e Hügelregatta Essen
Damesch 2-
Derck de Vilderhockey1e Pro Leaque
Enea Vulcano Aristizibalkarate3e Dusseldorf Open
Mika van Woudenbergkarate3e Dusseldorf Open open klasse
1e Dusseldorf Open U16 70+
NAAMSPORTPRESTATIE
Juul Actonatletiek2e NK Masters 60 meter
Lauri Bakkerbridge2e NK gemengde paren
Idse van Benthumshorttrack2e NK junioren 1500 meter
3e NK junioren 1000 meter
1e NK junioren relay
Daniella Boasritmische gymnastiek1e NK per onderdeel pre junioren hoepel
1e NK per onderdeel pre junioren bal
1e NK per onderdeel pre junioren knots
1e NK per onderdeel pre junioren zonder materiaal
Nova Bonsritmische gymnastiek1e NK per onderdeel benjamin zonder materiaal
1e NK per onderdeel benjamin hoepel
1e NK per onderdeel benjamin bal
1e NK allround benjamin
1e NK benjamin groep
Mans Boskampshorttrack2e NK junioren 1000m
3e NK junioren
1500m
2e NK junioren relay heren
1e NK junioren mixed relay
2e NK junioren overall
Nora Jane Bronkhorstskien3e NK overall meisjes U12
2e NK slalom meisjes U12
Daniel Brouwershorttrack3e NK junioren 1000m
2e NK junioren 1500m
2e NK junioren relay heren
Iza van de Burgtritmische gymnastiek2e NK per onderdeel junioren knots
2e NK per onderdeel junioren hoepel
2e NK per onderdeel junioren bal
2e NK junioren allround
Sabina van Essenboulder1e NK boulder
Julia van Gilsritmische gymnastiek3e NK per onderdeel senioren hoepel
Max Gompelroeien1e NK kleine nummers lichte skif
1e NK grote nummers licht skif
Lars van der Haarveldrijden1e NK
Sara ter Hartshorttrack2e NK junioren 777m
2e NK junioren relay dames
Irene Heslingjudo3e NK -21 jaar - 78kg
Jonas de Jongshorttrack1e NK junioren 500m
1e NK junioren 777m
2e NK junioren overall
2e NK junioren heren relay
Mijntje de Jongshorttrack3e NK junioren 500m
1e NK junioren mixed relay
2e NK junioren relay dames
Silke Kabelshorttrack3e NK junioren 500m
Jacob van de Kerkhofroeien1e NK kleine nummers mannen twee zonder
1e NK kleine nummers mannen
8+
Tosca Kettlerroeien2e NK kleine nummers lichte skiff
Anastasia Kiselevaritmische gymnastiek2e NK per onderdeel benjamin zonder materiaal
2e NK per onderdeel benjamin hoepel
2e NK per onderdeel benjamin bal
1e NK open allround benjamin
1e NK benjamin groep
Daan Klomproeien1e NK grote nummers M4-
William Knolatletiek3e NK indoor U20 800 meter
2e NK indoor U20 3000 meter
2e NK U20 1500 meter
Ineke van Koldamatletiek2e NK indoor 3000 meter
2e NK 1500 meter
Polina Leonovichritmische gymnastiek3e NK per onderdeel junioren hoepel
3e NK per onderdeel junioren bal
3e NK per onderdeel junioren knots
3e NK open junioren allround
Sofia Loijenritmische gymnastiek1e NK 1e divisie pre junioren allround
1e NK teams prejunioren
Jonna van Mourikroeien1e NK grote nummers
lichte dames dubbelvier
Diede van Oorschotshorttrack2e NK junioren 500m
2e NK junioren 1000m
1e NK junioren 1500 m
2e NK junioren overall
1e NK junioren mixed relay
2e NK junioren relay dames
Peter Peschatletiek1e NK Masters 60 meter
1e NK Masters 60 meter horden
2e NK Masters 200 meter
Daniel van der Poelatletiek3e NK U20 speerwerpen
Jari van Polenshorttrack1e NK junioren mixed relay
2e NK junioren relay heren
Luna van Polenshorttrack2e NK junioren relay dames
Stan Rijksenshorttrack2e NK junioren 500 meter
1e NK junioren 1000 meter
2e NK junioren allround
Bart Rothatletiek1e NK Masters 60 meter
1e NK Masters 200 meter
1e NK Masters 400 meter
Dafne Schippersatletiek1e NK 100 meter
Patrick Schooatletiek3e NK Masters 200 meter
1e NK Masters hoogspringen
N'Ketia Seedoatletiek1e NK indoor U20 60 meter
1e NK indoor 60 meter
Anita Sentsovaritmische gymnastiek3e NK 1e divisie pre junioren allround
Bram Steenaartshorttrack1e NK 1000 meter
3e NK overall
Samora Strijderatletiek1e NK Masters 60 meter
Jan Timmerbridge2e NK gemengde paren
Minh Hue Tranritmische gymnastiek1e NK 1e divisie allround
Estella Topakritmische gymnastiek1e NK benjamin groep
1e NK teams prejunioren
Aniek van Veenenroeien1e NK grote nummers M8+
Tim de Wildatletiek1e NK U20 3000 meter steeplechase
Joris van Zoelenatletiek3e NK Masters 60 meter
3e NK Masters 200 meter
N'Ketia Seedoatletiek1e NK U20 100 meter
1e NK U20 200 meter
NAAMSPORTPRESTATIE
Kampong heren 1voetbal1e eerste divisie
UFC Utrechtfloorball1e landskampioenschap
UZSC heren 1waterpolo2e bekercompetitie
UZSCwaterpolo1e Landskampioenschap meisje U17
VVU dames 1volleybal2e bekercompetitie
NAAMSPORTPRESTATIE
Josine Koninghockey1e Gold Cup
1e Landskampioenschap
Danique van der Veerdonkhockey1e Gold Cup
1e Landskampioenschap
Teuntje de Withockey1e Gold Cup
1e Landskampioenschap