Kampioenenoverzicht 2020 - Sportprijs Utrecht

Hieronder een overzicht van de kampioenen van 2020* verdeeld in WKEKInternationaalNKOlympische & Paralympische, overige en Utrechtse team prestaties. Al deze sporters maken kans op de titel Sportvrouw, Sportman, Sporttalent en Sportploeg van 2020.

*Sporters wonend of sportend in Utrecht (zie ook reglement)

Kampioenenoverzicht 2020

NaamSportPrestatie
Esther Boumanschaatsen2e WK masters dames 30-35 jaar
Evelien van de Kistschaatsen3e WK masters dames 30-35 jaar
Robert Wiersschaatsen2e WK masters heren 40-45 jaar
NaamSportPrestatie
Alexandra Heerbaarthockey2e EK zaalhockey
Gabrielle Moschhockey2e EK zaalhockey
NaamSportPrestatie
Nesin Asenovaritmische gymnastiek1e New Year Trophy pre junioren
2e Friendship Cup Udine pre junioren 2009 allround
2e Friendship Cup Udine zm
1e Friendship Cup Udine touw
1e Friendship Cup Udine bal
3e Dusseldorf City Cup pre junioren 2008
Daniella Boasritmische gymnastiek2e Friendship Cup Udine benjamins 2010 allround
1e Friendship Cup Udine zm
3e Friendship Cup Udine bal
3e Dusseldorf City Cup benjamins 2010
Lisa Bunschotenpara snowboarden1e World Cup Noorwegen duo banked slalom
Iza van de Burgtritmische gymnastiek3e Friendship Cup Udine pre junioren 2008 allround
1e Friendship Cup Udine zm
3e Friendship Cup Udine bal
2e Friendship Cup Udine touw
3e Dusseldorf City Cup pre junioren 2008
Kimberley Collardijshockey2e Youth Olympic Games
Bloeme Gartzkarate3e Benelux Open kumite
3e Benelux Open kata
Julia van Gilsritmische gymnastiek2e Friendship Cup Udine senioren allround
2e Friendship Cup Udine lint
2e Friendship Cup Udine lint
1e Friendship Cup Udine hoepel
3e Friendship Cup Udine knots
3e Dusseldorf City Cup senioren allround
Lars van de Haarveldrijden3e eindklassement Superprestige circuit
3e GP Leuven
Amber Heijnkarate3e Zipangu Belgie
Hugo ten Hertogschaken1e toernooi Portugal
Lotte Hosperzwemmen1e Antwerp Diamond Speedo race 400 meter wisselslag
2e Antwerp Diamond Speedo race 200 meter wisselslag
Paul van Maanenkarate2e Zipangu Belgie
3e Benelux Open kumite
Brandon Lansinkkarate2e Wolfpack Cup Karate Forms
1e Wolfpack Cup Karate Fights
Bauke Meijerschaatsen3e Winter World Master Games 10 km. 70-75 jaar
Dounia Sofia Mezrauikarate3e Zipangu Belgie
Omar Mezrauikarate3e Zipangu Belgie
3e Benelux Open kumite
Diede van Oorschotshorttrack2e Starclass Epinal 1500 meter
1e Starclass Epinal 500 meter
2e Starclass Epinal relay 3000 meter
1e Youth Olympic Games mixed relay
Dean Roestenburgkarate3e Benelux Open kumite
Daniel Sarkisyankarate2e Benelux Open kumite
3e Benelux Open kata
Esmé Scherrenberg judo2e European Cup Cadets
Maria Spyroglouritmische gymnastiek2e Friendship Cup Udine junioren allround
2e Friendship Cup Udine lint
3e Friendship Cup Udine bal
2e Friendship Cup Udine knots
1e Friendship Cup Udine touw
Floris Sujeckikarate3e Berlin Open International
Zoë Suurmondkarate2e Benelux Open kumite
Michelle Velzeboershorttrack2e Youth Olympic Games 500 meter
Annamaria Visotskayaritmische gymnastiek1e Friendship Cup Udine benjamins 2010 allround
1e Friendship Cup Udine bal
2e Friendship Cup Udine zm
Victoria Visotskayaritmische gymnastiek2e Friendship Cup Udine zm
Mika van Woudenbergkarate1e Zipangu Belgie
1e Benelux Open kumite
Lisa Wukarate3e Zipangu Belgie
1e Benelux Open kata
1e Benelux Open kumite
NaamSportPrestatie
Casper Bartelsskien1e NK reuzenslalom scholieren onder 14
Xante Bartelsskien1e NK reuzenslalom aspiranten 2
1e NK slalom aspiranten 2
Zoe van den Bergjudo2e NK -18 jaar
Pelle Bolsiusshorttrack2e NK junioren 1500 meter
2e NK junioren superfinale
Mans Boskampshortrack3e NK junioren allround junioren B
2e NK junioren 1500 meter
2e NK junioren 1000 meter
Yasmina Dahmanetaekwondo3e NK
Jesse Fokkenroodatletiek1e NK junioren indoor 1500 meter
1e NK cross U20
Lars van de Haarwielrennen2e NK veldrijden
Nisrine Khaliltaekwondo1e NK cadetten - 55kg
Noah Krabshuisskien3e NK slalom
3e NK combi overall
Peter de Kruijffatletiek3e NK indoor junioren hink-stap-sprong
Brandon Lansinkkarate1e NK all style forms t/m 15 jaar
2e NK all style fights -40 kg
Ryan Lansinkkarate3e NK all style forms volwassenen
3e NK all style fights -75 kg
3e NK all style teamfights volwassenen
Kellynsia Leerdamatletiek1e NK indoor junioren hink-stap-sprong
Sarah Marrakchitaekwondo3e NK A klasse
Diede van Oorschotshorttrack1e NK junioren allround junioren B
1e NK junioren 1500 meter
1e NK junioren 1000 meter
2e NK junioren 500 meter
1e NK junioren superfinale
Jari van Polenshorttrack2e NK junioren allround junioren B
3e NK junioren 1500 meter
2e NK junioren 500 meter
3e NK junioren 1000 meter
1e NK junioren superfinale
Esme Scherrenbergjudo1e NK -18 jaar
N'Ketia Seedoatletiek1e NK indoor junioren 60 meter
1e NK indoor 60 meter
Arend Wijnalda atletiek3e NK cross
Tim Wildatletiek2e NK indoor junioren 1500 meter
3e NK indoor junioren 3000 meter
1e NK cross
Marius Woutersatletiek3e NK indoor hoogspringen
Milan Schenkshorttrack3e NK junioren 500 meter
Mirte Troostskien3e NK Kidsprofiloop scholieren 1 onder 14
3e NK reuzenslalom scholieren 1 onder 14
Michelle Velzeboershorttrack2e NK junioren allround junioren A
3e NK junioren 1500 meter
2e NK junioren 500 meter
3e NK junioren 1000 meter
3e NK junioren superfinale
NaamSportPrestatie
Fletiomare jong heren 1hockey3e NK zaal jong senioren
Kampong Dames 1hockey2e NK zaal
Kampong MB1hockey1e NK zaal
Kampong JB1hockey1e NK zaal
Kampong heren 2hockey1e NK zaal reserveklasse
UFO Utrecht dames 1ultimate frisbee1e NK indoor
UFO Utrecht jeugdultimate frisbee2e nationale indoor competitie
NaamSportPrestatie
Iwan Colettoaikido3e Takeda toernooi technische akido
3e Takeda toernooi technische jodo
Merijn Groenenboombridge3e Witte Huis Topcircuit
Jaap Ruttenaikido1e Takeda toernooi technische akido
1e Takeda toernooi aikido vrij gevecht
1e Takeda toernooi technische jodo
1e Takeda toernooi jodo vrij gevecht
1e Takeda toernooi Iaido
Axel van Zonaikido3e Takeda toernooi aikido vrij gevecht