VSU feliciteert de kampioenen!
Tijdens het eerste weekend van juni vond het Heidetoornooi plaats. 14 judoka’s van Top Judo Utrecht behaalden een top drie plek op dit toernooi. Diede van Rheede, Luuk Nieboer, Xanne van Lijf en Yentel Rison gingen met goud naar huis!
Zondag 3 juni was een zeer succesvolle dag voor de Utrechtse topsporters. Dafne Schippers werd eerste op de 200 m bij de FBK games. Dagmar Genee werd met haar waterpoloteam tweede bij de World League. Maar liefst negen ritmische gymnasten vielen in de prijzen op het NK onderdeelfinale. Iza van de Burgt en Anne Werner mochten plaatsnemen op het hoogste plekje van het podium! Ook vond deze zondag het 44e Internationaal Judotoernooi in Venray plaats. Lars van den Burg en Esmé Scherrenberg werden derde, Christiaan Hendriksen en Femke Hooijsma tweede en Irene Hesling behaalde de eerste plek. Drie roeiers van vereniging Triton namen 3 juli deel aan de World Cup in Belgrado. Kaj Hendriks pakte zilver en Monica Lanz behaalde maar liefst twee maal goud!
Als laatste prestatie deze zondag, maar zeker niet de minste, was de eerste plek, behaald door Keet Oldenbeuving! Deze skateboardster ging op het World cup Far ’n High met goud naar huis. Gefeliciteerd allen met deze prachtige prijzen!
Het weekend daarop volgend mocht golfster Romy Meekers weer een prijs toevoegen aan haar prijzenkast. Zij werd zaterdag 9 juli eerste op het NK stroke play. En de succesvolle zondag 10 juli was voor Meike Versteeg. Op het NJK badminton werd zij tweede in de categorie enkelspel en eerste in de categorie dames dubbel. Congrats dames!
Het weekend van 23 en 24 juni was een weekend vol met turnsuccessen. Pleun Reinders werd zowel zaterdag eerste bij het onderdeel meerkamp op het NK als zondag op de onderdelen brug en balk. Ook Danté Holwijn-Jansen viel in de prijzen. Hij werd zondag tweede op de onderdelen vloer en brug en derde op het onderdeel voltige. Vereniging Turn 4U heeft wat successen mogen vieren!
Zaterdag 23 juni vond ook het NK allround plaats met daarbij drie succesvolle gymnasten van RGC Eleganza aanwezig. Iza van de Burgt werd eerste en Victoria Visotskaya en Maria Spyroglou behaalden brons.
23 juni behaalde Jurriaan Wouters een derde plaats op het NK atletiek, onderdeel speerwerpen. Marius Wouters werd derde op het onderdeel hoogspringen. Zwemmer Jesse Puts werd 1e op het onderdeel 50 meter vrije slag op het OPEN NK. Monica Lanz werd met de vrouwen acht eerste bij de World Cup roeien in Linz. Turnster Tessa van Ditmarsch sloot het weekend af met zilver op het NK disctrictwedstrijd. 24 juni kwam wielrenner Frank Visser in actie. Hij werd eerste op het NK masters in de categorie 30 plus. Martijn Broekman werd op het zelfde evenement tweede in de categorie 40 plus! Gefeliciteerd allemaal!
In alweer het laatste weekend van juni kwam wielrenner Wilco Kelderman in actie. Hij werd derde op het NK tijdrijden. En op de laatste dag van juni was het de beurt aan Christiaan Hendriksen van Top Judo Utrecht. Hij werd eerste op het internationale toernooi Flevolands Open. Ook vond deze laatste dag het 4-nations trophy plaats. Het Nederlandse dameshockeyteam veroverde hier de eerste plek, met in het team drie Utrechtse hockeysters: Laurien Leurink, Malou Pheninckx en Josine Koning.