Kampioenenoverzicht 2018 - Sportprijs Utrecht

Hieronder een overzicht van de kampioenen van 2018 verdeeld in Olympische & Paralympische, WKEKInternationaalNKoverige en Utrechtse team prestaties. Al deze sporters maken kans op de titel Sportvrouw, Sportman, Sporttalent en Sportploeg van 2018.

Kampioenenoverzicht 2018

NaamSportPrestaties
Hugo Bosmashorttrack3e WK junioren 3000 m. relay
Friso Emonsshorttrack3e WK junioren 3000 m. relay
Ilias Ennahachikickboksen1e WK
1e WK (63,5 kg)
Bram van Hastenbergatletiek3e WK tetradecathlon (14-kamp) onder 23
Alexandra Heerbaartzaalhockey2e WK
Wilco Keldermanwielrennen2e WK ploegentijdrit
Josine Koninghockey1e WK
Laurien Leurinkhockey1e WK
Gabrielle Moschzaalhockey2e WK
Malou Pheninckxhockey1e WK
Bram Steenaartshorttrack3e WK junioren 3000 m. relay
Justin van Tergouwdarts1e WK Lakeside
Marijn Veenzaalhockey2e WK
Xandra Velzeboershorttrack3e WK junioren 500 m.
1e WK junioren 3000 m. relay (B-finale)
Anna Verkuilroeien2e WK U23 LW4X
Femke van de Vlietroeien3e WK U23 LW2X/B-finale
Marijn Wiersmashorttrack3e WK junioren 3000 m. relay (B-finale)
Kiki van Wijkzaalhockey2e WK
NaamSportPrestatie
Bram van Battumhockey2e EK onder 18
Sarah Buiswaterpolo3e EJK
Dagmar Geneewaterpolo1e EK
Alexandra Heerbaartzaalhockey2e EK
Iris Kensenhuispowerliften1e EK
Renee van Laarhovenzaalhockey2e EK
Ryan Lansinkkenpo karate1e EK teamfighting
2e EK fighting
3e EK wapenkata
Monica Lanzroeien3e EK
Christopher Mamengivoetbal1e EK
Gabrielle Moschzaalhockey2e EK
Emma van Rossumwaterpolo3e EJK
Dafne Schippersatletiek3e EK 100 meter
2e EK 200 meter
2e EK 4x100 meter estafette
Suzanne Struikkorfbal1e EK
Jurrien Timbervoetbal1e EK
Quinten Timbervoetbal1e EK
Marijn Veen zaalhockey2e EK
David Wolffhockey2e EK onder 18
Eddy van IJzendoornveldrijden1e EK masters 30-34 jaar
NaamSportPrestatie
Remo Antonuttijudo3e Open Nijmeegs kampioenschap
Faith Bakkerjudo2e Open Nijmeegs kampioenschap
Lars Balkhockey3e Champions Trophy
Lars van den Bergwielrennen3e Olympia's Tour
Marijn van den Bergwielrennen1e Olympia's Tour jongerenklassement
Zoë van den Bergjudo1e Pot van Olen
2e Open nijmeegs kampioenschap
Ksenia Bischotritmische gymnastiek1e Friendship Cup
Hugo Bosmashorttrack1e Starclasscompetitie eindklassement heren junioren B
1e Starclasscompetitie 500 m. heren junioren B
1e Starclasscompetitie 1000 m. heren junioren B

3e eindklassement B junioren Europacup finale
Ksenia Bozhogloritmische gymnastiek2e Friendship Cup
2e Düsseldorf Cup
Danielle Bruelroeien2e European University Games W2-
Lars van den Burgjudo3e 44e Internationaal Judotoernooi Venray
Iza van de Burgtritmische gymnastiek2e Düsseldorf Cup
Josefien Coomansworstelen2e Easter Wrestling tournament
1e Internationaal toernooi Koblenz
Lorelies Coomansworstelen3e Internationaal toernooi Koblenz
Inge van Dasselaarfloorball1e Three Nations Cup
Gijs van Doornworstelen1e Easter Wrestling tournament
Michelle van Doornworstelen2e Internationaal toernooi Koblenz
Friso Emonsshorttrack1e Starclasscompetitie 1500 m. heren junioren A
3e Starclasscompetitie 500 m. heren junioren A

1e eindklassement A junioren Europacup finale
Fay Engelbertsworstelen1e Easter Wrestling tournament
Dagmar Geneewaterpolo2e World Leaque
Ingmar van de Griekshorttrack 3e Starclasscompetitie 500 m.
3e Starclasscompetitie 1000 m.
Johnathan Gefferie
judo1e Open West-Brabantse Kampioenschappen
2e Antwerp Open
1e Pot van Olen
1e Open Drents kampioenschap
Julia van Gilsritmische gymnastiek2e Friendship Cup
2e Düsseldorf Cup
Ebrahim Ghuzlanworstelen2e Internationaal toernooi Koblenz
Mink Grevenjudo1e Mini pot van Olen
Mees Guineeworstelen2e Easter Wrestling tournament
Lars van der Haarveldrijden1e Brico Cross Geraardsbergen
Jasper Haarbrinkjudo1e Dutch Open Espoir
3e Open West-Brabantse Kampioenschappen
1e Hooglands toernooi
2e Open Drents kampioenschap
Gerson van de Hanszjudo2e Open Nijmeegs kampioenschap
Amir Hasaniworstelen3e Easter Wrestling tournament
Tim Helmondjudo3e Hooglands toernooi
Kaj Hendriksroeien2e M4- World Cup
Christiaan Hendriksenjudo3e Antwerp Open
1e Soeverein Judocup
1e Houvast toernooi
2e 44e Internationaal Judotoernooi Venray
1e Flevolands Open
Irene Heslingjudo3e Dutch Open Espoir
1e Open West-Brabantse Kampioenschappen
1e Hooglands toernooi
1e44e Internationaal Judotoernooi Venray
2e Pot van Olen
3e Open Drents kampioenschap
Ricardo de Heusjudo3e Hooglands toernooi
Nonne Hodesfloorball1e Three Nations Cup
Femke Hooijsmajudo1e Open West-Brabantse Kampioenschappen
1e Hooglands toernooi
1e Kaizen Tournament
2e 44e Internationaal Judotoernooi Venray
3e Pot van Olen
3e Open Drents kampioenschap
Kay Huismanshortrack3e Starclass Hasselt senior
Anna Jochemsenpara skien1e Wereldbeker afdaling
1e Wereldbeker eindklassement
2e Wereldbeker afdaling
2e Wereldbeker Super G
Ella Johnsonworstelen1e Easter Wrestling tournament
Robbert Kempermanhockey3e Champions Trophy
Tosca Kettlerroeien2e European University Games skiff
Josine Koninghockey1e 4-Nations Trophy
Sjoerd Kraanjudo3e Soeverein Judocup
1e Kaizen Tournament
Edison Kukajjudo2e Soeverein Judocup
2e Pot van Olen
1e Open Drents kampioenschap
Maroua Laajabkarate2e Maitoshi Kachi Trophy
Vigo 't Lamjudo3e Open Nijmeegs kampioenschap
Ryan Lansinkkarate2e Open Belgische Kampioenschappen All Style Fights & Forms
2e BeNeLux Open Karate
Monica Lanzroeien1e W4- World Cup
1e W8+ World Cup
1e W8+ World Cup (Linz)
Polina Leonovichritmische gymnastiek1e Friendship Cup
Xanne van Lijfjudo1e Open West-Brabantse Kampioenschappen
1e Hooglands toernooi
3e Houvast toernooi
2e Open Nijmeegs kampioenschap
Sander Looijjudo3e Antwerp Open
2e Soeverein Judocup
2e Kaizen Tournament
Wilco Keldermanwielrennen2e Ronde van Abu Dhabi eindklassement
Safae Laajabkarate2e Maitoshi Kachi Trophy
Lisanne van der Lelijroeien2e European University Games W2-
Laurien Leurinkhockey1e 4-Nations Trophy
Britt Lodderworstelen1e Easter Wrestling tournament
Paul van Maanenkarate2e Dutch Open kumite
Sven Maertensjudo2e Open West-Brabantse Kampioenschappen
2e Hooglands toernooi
3e Houvast toernooi
3e Mini pot van Olen
3e Open Nijmeegs kampioenschap
Romy Meekersgolf3e Spaans Amateur
2e Irish Ladies Open
Babs Mekenkampjudo2e Open West-Brabantse Kampioenschappen
1e Mini pot van Olen
Ditte Moejesfloorball1e Three Nations Cup
Sven Neggersjudo3e Mini pot van Olen
Keet Oldenbeuvingskateboarden1e Profreestyle Den-Haag
1e World Cup Parijs
1e World Cup Praag
1e World Cup Beroun
2e World Cup Graz
3e World Cup Vigo
1e World Cup Rotterdam
1e World Cup Breda
Diede van Oorschotshorttrack3e Starclass Dresden junior C 1500 meter
2e Starclass Dresden junior C
Csilla van Osworstelen1e Internationaal toernooi Koblenz
Mate van Osworstelen1e Easter Wrestling tournament
1e Internationaal worsteltoernooi Koblenz
1e Eberberg toernooi
Reka van Osworstelen1e Easter Wrestling tournament
1e Internationaal toernooi Koblenz
Malou Pheninckxhockey1e 4-Nations Trophy
Jari van Polenshorttrack3e eindklassement C junioren Europacup finale
Josefien Poosjudo3e Soeverein Judocup
3e Kaizen Tournament
2e Pot van Olen
Justin Pothuizenworstelen2e Grensland Tournament
Jesse Putszwemmen1e 50 m. vrije slag Swim Cup Den-Haag
1e 50 m. vrije slag Swim Cup Eindhoven
1e World Cup Kazan 4x 100 meter mixed vrije slag
1e World Cup Eindhoven 4x 50 m mixed vrije slag
1e World Cup Eindhoven 4x 50 m mixed wisselslag
1e World Cup Budapest 4 x 50 m mixed wisselslag
Germaine de Randamiemartial arts1e UFC Fight Night
Diede van Rheedejudo2e Pot van Olen
3e Open Drents kampioenschap
Yentel Risonjudo3e Antwerp Open
1e Houvast toernooi
1e Pot van Olen
Britt van Rooijenworstelen3e Internationaal toernooi Koblenz
Loena van Rooijenfloorball1e Three Nations Cup
Tess Rugerfloorball1e Three Nations Cup
Daniel Sarkisyankarate3e Dutch Open kata
3e Dutch Open kumite
Mikael Scharffjudo1e Mini pot van Olen
Esme Scherrenbergjudo3e Dutch Open Espoir
3e Antwerp Open
3e Soeverein Judocup
3e 44e Internationaal Judotoernooi Venray
1e Pot van Olen
Britt Schippersritmische gymnastiek3e Friendship Cup
Dafne Schippersatletiek2e Diamond Leaque Shanghai 200 meter
1e FBK games 200 meter
3e Diamond Leaque Birmingham 200 meter
2e Diamond Leaque Brussel 200 meter
2e Continental Cup Ostrava 200 meter
Bredi Slinkersworstelen2e Easter Wrestling tournament
Rowen Soetowidjojo
judo3e Open West-Brabantse Kampioenschappen
3e Antwerp Open
Bram Steenaartshorttrack1e Starclass Hasselt junioren A
Marcel Sterkenburgworstelen1e Easter Wrestling tournament
1e Internationaal worsteltoernooi Koblenz
1e selectietoernooi Frankrijk
Tyrone Sterkenburgworstelen3e Easter Wrestling tournament
1e Internationaal toernooi Koblenz
1e selectietoernooi Frankrijk
Lynn van Stratenworstelen2e Easter Wrestling tournament
Sem Suurmondkarate3e Dutch Open kumite
Anouk Taggenbrockrolstoelbasketbal1e Osaka Cup
Inge Tensenfloorball1e Three Nations Cup
Justin van Tergouwdarts1e BDO Belgium Masters
Mats Toonemansjudo2e Mini pot van Olen
2e Open Nijmeegs kampioenschap
Taco van Veenjudo2e Hooglands toernooi
3e Soeverein Judocup
3e Houvast toernooi
3e Pot van Olen
Michelle Velzeboershorttrack3e eindklassement C junioren Europacup finale
Xandra Velzeboershorttrack1e Starclasscompetitie eindklassement dames junioren B
1e Starclasscompetitie 500 m. dames junioren B
1e Starclasscompetitie 1000 m. dames junioren B
1e Starclasscompetitie 1500 m. dames junioren B
2e Starclasscompetitie 1500 m. dames junioren B

1e eindklassement B junioren Europacup finale
1e Starclass Hasselt junioren B
Mark Verweijworstelen3e Easter Wrestling tournament
Els Vissertriathlon1e Ironman Maastricht
2e Challenge Almere-Amsterdam
Annamaria Visotskayaritmische gymnastiek3e Friendship Cup
Victoria Visotskayaritmische gymnastiek2e Friendship Cup
Marijn Wiersmashorttrack3e Starclasscompetitie 1000 m.
Dirk Wijnaldatriathlon2e Ironman Maastricht
Jens van 't Woutshorttrack3e Starclasscompetitie eindklassement heren junioren B
1e Starclasscompetitie
1500 m. heren junioren B
1e Starclasscompetitie 1500 m. heren junioren B
Lisa Wukarate2e Maitoshi Kachi Trophy
2e Maitoshi Kachi Trophy individueel
2e Dutch Open kumite
Emma van Zuijlenshorttrack3e Starclass Hasselt junior A/senior
NaamSportPrestatie
Mans Boskampshorttrack1e NK all round junioren C
Hugo Bosmashorttrack1e NK all round junioren B
Martijn Broekmanwielrennen2e NK masters 40 plus
Anne von Burgbasketbal1e NK 3x3
Iza van de Burgtritmische gymnastiek1e NK onderdeelfinale zm- benjamins
1e NK onderdeelfinale bal- benjamins

1e NK allround
Didier Dijkstrakunstschaatsen1e NK kunstrijden eindklassement
Tessa van Ditmarschturnen2e NK district team West
Jesse Fokkenroodatletiek3e NK indoor 1500 m.
2e NK cross
Machteld Giesbersbridge1e NK vrouwen paren
Esther Gijsbersshorttrack3e NK all round junioren B
Ronald Goorbridge1e NK jeugd paren
Sander Goorbridge1e NK jeugd paren
Daan de Grootduathlon1e NK klassieke afstand
Lars van der Haarveldrijden2e NK
Jony Heerinktriathlon1e NK triathlon Olympische afstand
Hilco Heijneshorttrack3e NK all round junioren A
Rick van Hemertschaatsen1e NK Masters 1500 m.
2e NK Masters 3 km.
2e NK Masters 5 km.
2e NK Masters eindklassement
Kaj Hendriksroeien1e NK klein M2-/ twee zonder stuurman
Christiaan Hendriksenjudo3e NK onder 18 klasse - 81 kg
Irene Heslingjudo3e NK onder 15
Tom Hofkershorttrack2e NK all round junioren A
Danté Holwijn-Jansen
turnen2e NK turnen vloer
2e NK turnen brug
3e NK turnen voltige
Renee Hovelingbasketbal1e NK 3x3
Janine Ipenburgbridge1e NK vrouwen paren
Wilco Keldermanwielrennen3e NK tijdrijden
Ilrish Kensenhuispowerliften1e NK classic powerlifting 84+
Iris Kensenhuispowerliften3e NK equipped powerlifting
1e NK classic powerlifting -84
Dennis Kruisbridge2e NK gemengde viertallen
Harold Langenroeien1e NK klein M2-/ twee zonder stuurman
Brandon Lansinkkarate3e NK Kenpo Karate Forms
3e NK Kenpo Karate Selfdefense
Ryan Lansinkkarate2e Open NK All style fights and forms
Monica Lanzroeien3e NK klein W2-
Laurien Leurinkzaalhockey1e NK
Polina Leonovichritmische gymnastiek3e NK onderdeelfinale bal- pre junioren
Jens de Louwklimmen1e NJK Boulder A- jeugd
Romy Meekersgolf1e NK t/m 21 jaar
2e landskampioenschap teams
1e NK Strokeplay
Tom van Overbeekebridge3e NK paren
Tim van de Paverdbridge3e NK jeugd paren
Jari van Polenshorttrack2e NK all round junioren C
Lowis PostmaRitmische Gymnastiek3e finale B-lijn
Jesse Putszwemmen1e NK 50 meter vrije slag
Pleun Reindersturnen1e NK meerkamp
1e NK brug
1e NK balk
Esme Scherrenbergjudo3e NK onder 18 klasse - 70 kg
Dafne Schippersatletiek1e NK indoor 60 meter
Maria Spyroglouritmische gymnastiek3e NK onderdeelfinale hoepel- junioren
3e NK onderdeelfinale lint- junioren

3e NK allround
Joni Tersteegshorttrack2e NK all round junioren A
Romy Toonenpowerliften1e NK classic powerliften (sub) junioren
Xandra Velzeboershorttrack3e NK - 500 meter
1e NK all round junioren B
Michelle Velzeboershorttrack1e NK all round junioren C
Heike Verheuldammen1e NK
Meike Versteegbadminton1e NJK enkelspel
2e NJK dames dubbel 3e NK
Victoria Visotskayaritmische gymnastiek
2e NK onderdeelfinale zm- benjamins
2e NK onderdeelfinale bal- benjamins

3e NK allround
Els Vissertriathlon1e NK lange afstand
Esther Visserbridge2e NK jeugd paren
Frank Visserwielrennen1e NK masters 30 plus
Anne Wernerritmische gymnastiek1e NK onderdeelfinale bal- pre junioren
1e NK onderdeelfinale touw- pre junioren
Marijn Wiersmashorttrack2e NK - 1000 meter
2e NK all round junioren B
Dirk Wijnaldatriathlon1e NK lange afstand
Jens van 't Woutshorttrack3e NK all round junioren B
Marius Woutersatletiek3e NK indoor hoogspringen
3e NK hoogspringen
Jurriaan Woutersatletiek3e NK speerwerpen
NaamSportPrestatie
Bowls Club Oudenrijnbowls2e NK triple outdoor
De Halterworstelen3e Internationaal toernooi Koblenz
De Halter jongensteamworstelen3e Easter Wrestling tournament
De Halter meisjesteamworstelen1e Easter Wrestling tournament
1e Ladies open toernooi Ladenburg
Kampong dames 1hockey2e Nederlands kampioenschap zaalhockey
Kampong heren 1hockeyLandskampioen
1e ABN AMRO toernooi
Kampong meisjes B1hockey1e Nederlands kampioenschap zaalhockey
Karate Team Utrechtkarate1e Dutch Open jongens U12
3e Dutch Open jongens U14
RGC Eleganza benjaminsRitmische Gymnastiek1e NK groepen
RGC Eleganza juniorenRitmische Gymnastiek1e NK groepen
RTC Midden relayteam herenshorttrack1e Europacup finale
RTC Midden relayteam damesshorttrack1e Europacup finale
SVU relayteam meisjes junioren Cshorttrack2e NK junioren
SVU relayteam jongens junioren Cshorttrack2e NK junioren
SVU relayteam jongens junioren A/Bshorttrack3e NK junioren
Triton herenroeien2e Varsity
UFC Utrecht heren 1floorball1e Nederlandse Loterij Cup
URC jongens onder 16rugbyLandskampioen
Utrechtse Kano Clubkanopolo3e NK
UW&TC De Volhardingwielrennen1e Nederlands clubkampioenschap ploegentijdrit
UZSC heren 1waterpolo2e landskampioenschap
NaamSportPrestatie
Lisa Bunschotenpara-snowboard2e snowboardcross
3e banked slalom

NaamSportPrestatie
Fayth Bakkerjudo2e Heidetoernooi
Mats Bleekervolleybal1e nationale beker
Zaid Daoudijudo3e Groot Beuningen toernooi
3e JV Groot Houten
3e Heidetoernooi
Lars Feekesjudo3e JV Groot Houten
3e Heidetoernooi
Daniël Gefferiejudo3e JV Groot Houten
Jonhathan Gefferiejudo2e JBN toernooi Gemert
2e Open Capelse
Jasper Haarbrinkjudo3e Groot Beuningen toernooi
1e Bushi open
Max van der Heijdenjudo3e Berlicum Open
Christiaan Hendriksenjudo3e JBN toernooi Gemert
1e Open Capelse
Tim Helmondjudo3e JBN toernooi Gemert
2e Heidetoernooi
Irene Heslingjudo1e Groot Beuningen toernooi
1e Berlicum Open
1e Open Capelse
2e Bushi Open
Ricardo de Heusjudo3e Groot Beuningen toernooi
2e JBN toernooi Gemert
2e Heidetoernooi
Karim Hoogveldjudo3e Heidetoernooi
Zineb Hoogveldjudo2e Bushi Open
Femke Hooijsmajudo1e Groot Beuningen toernooi
1e JBN toernooi Gemert
1e Berlicum Open
2e Open Capelse
1e Bushi Open
Daniël Hupsel
judo3e JBN toernooi Gemert
Talitha van de Korputjudo2e Berlicum Open
Sjoerd Kraanjudo1e JBN toernooi Gemert
1e Open Capelse
Edison Kukajjudo1e Groot Beuningentoernooi
1e JBN toernooi Gemert
2e Berlicum Open
1e Open Capelse
Vigo 't Lamjudo3e Bushi Open
Xanne van Lijfjudo1e Groot Beuningen toernooi
2e JBN toernooi Gemert
1e Berlicum Open
3e Open Capelse
1e Heidetoernooi
1e Bushi Open
Sander Looijjudo1e Berlicum Open
Sven Maertensjudo3e JBN toernooi Gemert
Kyra van de Meijdenjudo2e Groot Beuningen toernooi
3e JBN toernooi Gemert
2e Open Capelse
Babs Mekenkampjudo2e Open Capelse
3e Bushi Open
Hugo Moritzjudo3e Groot Beuningen toernooi
Sven Neggersjudo2e JV Groot Houten
Timo Neggersjudo3e JV Groot Houten
Luuk Nieboerjudo1e Groot Beuningen toernooi
1e Heidetoernooi
Josefien Poosjudo2e Berlicum Open
3e Heidetoernooi
Diede van Reedejudo2e Groot Beuningen toernooi
2e Open Capelse
1e Heidetoernooi
2e Bushi Open
Yentel Risonjudo1e Groot Beuningen toernooi
1e Heidetoernooi
Tavi Roelofsjudo2e Groot Beuningen toernooi
1e JV Groot Houten
Mikael Scharffjudo2e Groot Beuningen toernooi
2e JV Groot Houten
Esmé Scherrenbergjudo1e JBN toernooi Gemert
Carel van Schothorstjudo1e Groot Beuningen toernooi
2e Heidetoernooi
Rowen Soetowitjojojudo3e Groot Beuningen toernooi
2e Berlicum Open
2e Open Capelse
Goos Stamjudo3e Groot Beuningen toernooi
2e Heidetoernooi
Mats Tonemansjudo2e JV Groot Houten
3e Heidetoernooi
Justin van Veenjudo1e Groot Beuningen toernooi
Taco van Veenjudo2e Bushi Open
Luc Vinkjudo2e Groot Beuningen toernooi
Maureen Vosjudo2e JBN toernooi Gemert