Hieronder een overzicht van de kampioenen van 2017 verdeeld in WK, EK, IK, EK, overige en Utrechtse team prestaties. Deze sporters maken kans op de titel sportvrouw, sportman, sporttalent en sportploeg. Vanaf januari zijn de drie genomineerde per categorie bekend en kun je stemmen op de je favoriet.

Naamsportprestatie
Lisa Bunschotensnowboarden2e WK snowboardcross
2e WK slalom
Tjitske Hoekstrakarate/kenpo1e WK karate/kenpo Portugal
Ryan Lansinkkarate1e WK Kenpo karate Lissabon
2e WK Kenpo karate Lissabon
Gemaine de Randamiemixed martial arts1e WK
Addy Quickkarate/kenpo2e WK karate/kenpo Portugal
Amber Quickkarate/kenpo2e WK karate/kenpo Portugal
Justin van Tergouwdarten1e WK junioren
Naamsportprestatie
Annemarie Bernhardroeien3e EK vier zonder stuurvrouw
Kaj Hendriksroeien2e EK heren acht
Tom Hofker shorttrack1e EK junioren B
Inge Janssenroeien2e EK dubbelvier
Monica Lanzroeien2e EK dames acht
Fleur Pieterserolstoelbasketbal1e EK
Bram Steenaartshorttrack3e EK junioren B
Xandra Velszeboershorttrack1e EK junioren C
Merleen Verburghroeien3e EK vier zonder stuurvrouw
Willeke Vossenroeien3e EK vier zonder stuurvrouw
Esther Visserbridge1e EK junioren
Marijn Wiersmashorttrack 1e EK junioren B
Janneke Wackwitzbridge1e EK junioren
Emma van Zuijlenshorttrack3e EK junioren A
Naamsportprestatie
Rosa Basroeien1e Koninklijke Holland Beker W8+
2e Koninklijke Holland Beker W2x
Lars van de Bergwielrennen1e Tour de l'Oise jongerenklassement
Lisa Bunschotensnowboarden1e World Cup snowboardcross
1e World Cup snowboardcross
1e World Cup blanked slalom
1e World Cup blanked slalom

3e World Cup Zuid-Korea
1e Wereldbeker Pyeongchang
1eWereldbeker Pyeongchang
2e Wereldbeker Pyeongchang
Borris Gartzkarate3e Zipangu pro Neerpelt
Lars van der Haarveldrijden2e vestingcross in Hulst
Bram van Hastenbergatletiek2e 14-kamp Helsinki
Kaj Hendriksroeien3e Wereld beker Luzern Holland Acht
Inge Janssenroeien1e World cup Belgrado2e World cup Belgrado
1e Koninklijke Holland Beker Ladies Trophy
Anna Jochemsenparaskieen2e IPC World Cups Innerkrems Downhil
2e IPC World Cups Innerkrems Downhil
3e IPC World Cups Innerkrems Super-G
3e World Cup Hakuba
3e World Cup Zuid-Korea
3e Wereldbeker Pyeongchang
2e Wereldbeker Pyeongchang
Stijn Kantersroeien1e Koninklijke Holland Beker LM1x
Maroua Laajabkarate2e Zipangu pro Neerpelt
3e WW-Cup
Harold Langenroeien2e World cup Belgrado
1e Koninklijke Holland Beker M4-
3e Wereldbeker Luzern
Monica Lanzroeien1e World cup Belgrado
1e Koninklijke Holland Beker
Romy Meekersgolf1e Het Italiaans Amateur
1e European Spring Junior
Omar Mezrauikarate3e Zipangu pro Neerpelt
2e WW-Cup
3e Amsterdam Cup

Gyan Moenesarkarate1e Zipangu pro Neerpelt
Jesse Putszwemmen1e Swimcup Den Haag 50 m vrij.
1e Swimcup Den Haag 50 m rugslag
Pleun Reindersturnen2e Flanders International Team Challenge
Dean Roestenburgkarate3e Zipangu pro Neerpelt
2e WW-Cup
Dafne Schippersatletiek2e DL Qatar
1e Diamond League Rome, 100 meter
1e FBK games, 100 meter
1e Bislett Games, 200 meter
2e Diamond League Londen 100 meter
1e Diamond League Londen 200 meter
Floris Sujeckikarate3e Zipangu pro Neerpelt
1e WW-Cup
3e WW-cup
2e Amsterdam Cup

Marleen Verburghroeien1e Koninklijke Holland Beker W8+
Willeke Vossenroeien1e Koninklijke Holland Beker W8+
Kyra de Vriesroeien1e Koninklijke Holland Beker W8+
Kyra Wapperomkarate2e Zipangu pro Neerpelt
2e Amsterdam Cup
2e Open West Brabant
Mika van Woudenbergkarate3e Zipangu pro Neerpelt
1e WW-Cup
2e WW-Cup
Lisa Wukarate3e WW-Cup
2e Funakoshi Kata Cup
3e Funakoshi Kata Cup team


Jacob van de Kerkhofroeien1e Koninklijke Holland Beker BM4-
Naamsportprestatie
Jelmer Bennemaroeien1e NK klein, jongens 16
Simon den Brabertriathlon3e NK wintertriathlon
Tim den Brabertriathlon2e NK wintertriathlon
Lars van den Burgjudo2e NK onder 18
Iza van de Burgtritmische gymnastiek2e NK A-lijn benjamins allround
Oele Dijkhuisschaken1e NJK
Didier Dijkstrakunstrijden1e NK junioren
Norma Duinbowls3e NK pairs
Friso Emonsshorttrack1e NJK 3000 m heren A
1e NJK 1500 m heren A
1e NJK 1500 m heren finale A
2e NJK 500 m heren A
2e NJK 1000 m heren A
Jessy Gravenbeekturnen2e NK jeugd 1 sprong
Mees de Heijschaken1e NK F-jeugd
Freek Hendriksjudo2e NK -15 jaar
Kaj Hendriksroeien2e NK klein
Tom Hofkershorttrack1e NJK 500 m heren B
1e NJK 1000 m heren B
1e NJK 1500 m heren B
1e NJK 1500 m finale heren B
1e NJK 3000 m heren B
Elise Jaureguiritmische gymnastiek3e NK B-lijn junioren allround
Marijke Kasbowls2e NK pairs
Noah Krabshuisskiën 2e NK Alpine Skiën
Harold Langenroeien2e NK klein
Brandon Lansinkkenpo karate3e NK Kenpo en Karate
Ryan Lansinkkenpo karate2e NK Kenpo Karate Forms
3e NK Kenpo Karate Forms
Romy Meekersgolf1e UGC de Pan
2e NK Stroke Play
Ilias Oallaltaekwondo2e NK Taekwondo Almere
Jesse Putszwemmen1e Swimcup Eindhoven
3e Swimcup Eindhoven
Pleun Reindersturnen1e NK meerkamp
1e NK brug
Yentel Risonjudo3e NK -21 jaar
Khadija Sanhajitaekwondo3e NK Taekwondo Almere vrouwen A klasse
Soulymen Sanhajitaekwondo3e NK Taekwondo Almere jongens cadetten -53 kg
Esmé Scherrenbergjudo2e NK -15 jaar
Agnes Schipperatletiek3e NK Cross
Job Sesinkroeien1e NK junioren, 8+
Maria Spyroglouritmische gymnastiek2e NK A-lijn pre-junioren allround
3e NK hoepel
2e NK bal
2e NK zonder materiaal
Jinke van der Sluisatletiek1e NK junioren indoor
Bram Steenaart shorttrack1e NJK 3000 m heren B
2e NJK 1500 m heren B
2e NJK 500 m heren B
2e NJK 1500 m finale heren B
Isabella Sujeckikarate 3e NK junior -21
Joni Tersteegshorttrack1e NJK 1000 m dames B
2e NJK 1500 m finale dames B
3e NJK 1500 m dames B
3e NJK 500 m dames B
Meike Versteegbadminton2e meisjes dubbel U 17
3e meisjes enkel U 17
Femke van de Vlietroeien1e NK junioren, 2x
1e NK junioren, 4x
1e NK junioren, 8x
2e NK junioren skiff
Heleen van de Waterboksen1e NK A klasse 69 kg
Kyra Wapperomkarate1e NK junior - 21
Michel Weerdenburgbowls1e NK pairs
Anne Wernerritmische gymnastiek3e NK A-lijn benjamins allround
Marijn Wiersmashorttrack1e NJK 1000 m dames B
1e NJK 1500 m dames B
1e NJK 1500 m dames finale
Britt van Winsenskiën 1e NK alpineskiën
1e NK alpineskiën
Lisa Wukarate3e NK
Sanne Zijlstraturnen3e NK pupillen groep 2 meerkamp
Emma van Zuijlenshorttrack1e NJK 500 m dames
1e NJK 1500 m dames
2e NJK 1000 m dames
2e NJK 1500 m finale
3e 3000 m dames
Naamsportprestatie
Bloeme Gartz karate3e Open Itosu Kata cup 2017 Waalwijk
Lars van der Haarveldrijden1e Internationale Cyclocross Rucphen
1e GP Adri van der Poel
Maroua Laajab karate3e Open Itosu Kata cup 2017 Waalwijk
Jacky van de Meentkarate1e Open Itosu Kata cup 2017 Waalwijk
Rooney Nguyen karate2e Open Itosu Kata cup 2017 Waalwijk
Jesse Putszwemmen1e Swim Cup Den Haag
Floris Sujeckikarate1e Open Itosu Kata cup 2017 Waalwijk
Lisa Wukarate2e Open Itosu Kata cup 2017 Waalwijk
Naamsportprestatie
De Halter dames 1worstelen1e Wrestling Tournament
De Halter heren 1worstelen1e Wrestling Tournament
Kampong heren 1hockey1e landskampioen
Kampong jongens A1zaalhockey1e NK
1e Landskampioen
Kampong jongens C1hockey1e Europa Hockey League
Kampong meisjes A1zaalhockey1e NK
Kampong meisjes C1zaalhockey1e NK
Kampong Wheely's rolstoelhockey1e landskampioen
Karate Team Utrechtkarate3e Open Cup Waalwijk
RTC heren Shorttrackshorttrack3e EK junioren
Triton Heren Vierroeien2e Varsity
UFC Utrecht heren 1floorball1e landskampioen
1e bekerfinale
UFC Utrecht dames 1floorball1e landskampioen
1e bekerfinale
UZSC heren 1waterpolo1e bekerfinale
1e competitie
UZSC dames 1waterpolo1e bekerfinale
1e competitie